18 Aralık 2015 Cuma

Dört Yıl İşte.. :(



Gelimli gidimli dünya işte nerden nereye.. Dört yıl önce neredeydik dört yıl sonra nerede..Hayatımızdan kimler geldi kimler geçti bu senelerde.. Yeni dostluklar yeni kardeşlikler kuruldu belki de..

Hayatı öğrendik aslında burda biz.. Hem beraber yürümeyi öğrendik dostlarla hem de beraber ağlamayı.. Sanki hiç bitmeyecekmiş gibi kırdık bazen birbirimizi paramparça ettik hem de.. Sonra geçmişe sünger çektik maziye gömercesine..

Bazen iyi ki dedik küçücük bi ana bazense keşkeleri sıraladık ardı ardınca.. Ama dört yılı beraber geçirdik iyisiyle kötüsüyle.. Aynı düşünceleri paylaşmasakta aynı sınıfı paylaştık birbirimizle... İyi ya da kötü herkesin hakkı geçti birbirine.. 

Bazılarıyla kardeş olduk bazılarıyla ise selamlaşmadık bile belki de.. Ama gene de yer ettik birbirimizde.. Dönüp arkaya baktığımızda hatırlayacağız herkesi bi şekilde.. 

Ben çok şey öğrendim bu dört senede şimdi ise yolun sonu geldi işte.. Herkes ayrı memleketlere ayrı yerlere gidecek.. Sanki bu dört sene dört günmüş gibicesine.. Belki iyi anacaklar bizi belki de kötü bilinmez mechulde.. 

Ama ben hep iyi anacağımız herkesi her hatırayı geçmişimde.. Vee ulaşmaya çalışacağım hep kopmamak için bu günlerden bi şekilde...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder